• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Marijuana Колички

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
За какво биха очаквали да платят хората в НД, карета за БХО и живи карета в приличен хардуер.
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Като едно нещо, което се чудя, Дали клиентите ще изядат разликата от 5 долара в цената на евтините колички спрямо тези залепнали без ъгъл клетки? Или пък по-евтините (но все пак реномирани) кари са начинът, по който трябва да се върви?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,002
Points
113
Deals
1
Тук, в САЩ, има много хора и съм виждал колички от всякакъв вид. Всеки има своите предпочитания. Аз лично съм се насочил към евтините за еднократна и многократна употреба. Навремето похарчих доста пари за комплект, който имаше батерии с резба 502(?) и можеше да се използват намотки с различно съпротивление и имаше много аксесоари, но изглежда изискваха много поддръжка. Винаги се занимавах с тях. Когато попаднах на малките, които са от едно парче и единственото нещо, което може да се смени, е самият патрон, това ме улесни значително. Купих си няколко от типа за еднократна употреба, които не се разглобяват лесно и когато са празни, ги изхвърляш, но неведнъж се е случвало да изтекат или да не се заредят правилно. Цената на продукта вътре има много общо с това какъв вид апарат ми харесва да видя. Надявам се скоро да се включат и други хора.
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Ами аз мислех да видя дали има пазар на колички с капачки с резба/ за многократно пълнене от прилична компания, заредени с 1 г различни екстракти от канабис. Просто преценявам пазара, тъй като сега е по-трудно да се намерят купувачи в САЩ, като се имат предвид всички легални щати.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,472
Solutions
4
Reaction score
1,002
Points
113
Deals
1
Мисля, че доста стабилен черен пазар ще се запази няколко години заради разходите за получаване на картата, но най-вече заради данъците, които са доста безумни. Легалната трева е скъпа. Също така диспансерите тестват всичко и имат астрономически изисквания, свързани със спорите на плесените, разтворените твърди вещества и други аспекти. Имам приятел, който. Преди години се премести в Колорадо, за да преследва мечтата си, но това се превърна в кошмар за него, защото не можеше да продава тревата си. Тя просто не беше достатъчно добра. Той ми я продаваше за 100 долара за унция за маркови семена bankf1 на закрито.
Така че сега осъзнавам, че има стабилен пазар за нея, но маржът на печалбата не е много голям. Пазарът е наситен навсякъде
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Да, просто имам много допълнителни неща и сметки за плащане, така че изглежда има достатъчно пазар за това, от което се нуждая.
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
В момента в менюто е пурпурна мъгла BHO, направена с n-бутан (относително без аромат). И поръчкови карета, направени от дестилат на d9/d8/cbd/cbg/cbn и по желание терпени. Целият хардуер е автентичен CCELL с резба (с възможност за презареждане). Или произведените от ispire или ikrusher еднократни устройства без лого. В момента не са налични еднократни материали, малък логистичен проблем за последната партида хардуер.
 
Top