Каролина Кемикъл и PN2P - Твърде хубаво, за да е истина

tullamoredew

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 22, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Здравейте,

Аз съм начинаещ и сглобявам първата си лаборатория (само за лична употреба). Гледам да правя спид, тъй като изглежда по-просто от метамфетамин. като гледам съставките, PN2P изглежда като най-спорния реагент. Знам, че закупуването и притежаването на веществото е законно, но си представям, че ако го купя, ще повдигна вежди. Виждам, че "Каролина Кемикъл" произвежда и продава веществото, но изглежда твърде хубаво, за да е истина. Има ли някой опит в купуването от тях? Мисля, че най-безопасният начин да го купя е да накарам някой друг да го купи за мен и да го изпрати на неговия адрес. Какви са някои други начини да се снабдя с PN2P? Видях видеото тук за това как да го направя, но по някаква причина регентите за него са по-трудни за получаване от самия PN2P.

Ето страницата на уебсайта на Carolina Chemicals за PN2P:

Оценяваме всеки принос.

Благодаря ви,
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,649
Solutions
2
Reaction score
1,748
Points
113
Deals
666
В коя държава живеете, където P2NP е забранен ?
 

tullamoredew

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 22, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
@HEISENBERG - Намирам се в САЩ, така че е законно да се купува и притежава, обаче не мога да кажа колко внимателно следи правоприлагането. Вероятно ще купя от пазара тук, просто трябва да намеря надежден американски продавач. Харесва ми идеята за закупуване на P2NP от Carolina Chemical, тъй като това е легална фирма, която произвежда суфтито професионално, така че е лесно да се довериш на чистотата му. Мога да си купя другите рагеенти като сярна киселина и ледена оцетна киселина чрез клиринговата мрежа. Основното ми притеснение е да бъда измамен в даркнет.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Сигурен ли си, че е законно тук? сигурен съм, че е в техния списък с шлюзове. може би трябва да проверя отново.
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Скъпият асф купува от Полша 200-250 долара килограм от препродажба, 100-150 долара килограм от нитро, бенз, оцет и бутиламин, ако си го направите сами.
 

Rxnarian

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
IKR? Виждал съм го да се продава на 100 г. 50 г., след което се покачи на 125 г. Беден сайт за хоби, в който се продават боклуци, които приятелите на gf са направили, предполагам, че се нарича bESTY. Мислех, че е страхотен бизнес, изчезна 🔨 sont be back, като EBay за растения кока в Шри Ланка. Беше като кой купува NaBH4 2000 евро долара 2800 кг. Америка банкноти, а не Антилски гулдени забрави да смениш с евро/щатски долари, лична информация като каубой миньор единствената работа там.
Виж Hg(II) Cl други, но казва само веднъж. Няма секунди!
Защото не е на пазара тогава, защото обикновено обича парите. Купи всичко! Като знам, че може да бъде принуден да няколко години ход! Легитимните хора знаят, че не го използвате като жълт пигмент или борохидрид като белина за хартия.
Обикновено не искат послушковци или внимание, така че нулева информация, наречена не улично име, p2p правилното име. n2prop посочен като може би отговор на Google, ако запис в Уикипедия. Бета метилметилиране β-нитропропен, цис-орто бла бла номер на гръцката буква
транс-бета-метил-бета-нитростирен
(2-Нитро-1-пропенил)бензен, алтернативен CAS# по IUPAC, жена в Китай каза, че не може да продава NaBH4, защото навън като останалите хора, не, изобщо не е забранено. Изброените употреби са сигурни, тя каза, че знам за какво се използва, различна е причината ЗАЩО!
Бих си взел голям реактор 550 легални, легални непланирани също различни, 6000 непланирани еуфорични крака по-малко злоупотреба. Както когато отворен магазин продава едно нещо заглушители, устройство за автоматично виждане, явно прави незаконно нещо като очевидна цел, но изброено като някакъв продукт звучи ново. GPS етикет за въздух. Ако не знаеше, че нула полицията на Запад знае нещо STEM това е вярно, щеше да е метамфетамин по-вероятно, освен ако не се появи глутница. Като товари хора, които използват този маршрут, казват, че се доставя. Появяват се по-късно, за да са сигурни. Поръчвате ли това? Попитайте защо, ако дойде, по-добре да няма нищо друго, ще се сдвоят, бележки.
Къде може да се получи БМК ПМК етилглицидат 1-25 кг, налоксон, заместени дифенили, лево. Не знам име номер снимка. Изненадани стимуланти се правят, когато суперлаби са 2-3x цена Каролина суровина. 600-1000 САЩ 80 mg Amphetamine Sulf/Phos трябва да са супер евтини близо до тази цена p2np. Не е пазар на улицата, освен ако не е на финала. Надежда ни уведоми. Преди имаше много идентификации. Нуждая се от комплекти, не мога да пътувам с хартия вече прозорец скоро невъзможно. Не индийски индустийски ескроу китайско-китайски други далеч евтини. Полша имам неща от често и разумно, не кражби. Има ли Полша, че ескроу кредитна карта, или препоръчвам. Сайт. Не знам, обаждайки се на хора, които със сигурност изглеждат съмнителни. Върнете изтрийте по-късно. Ако се използва кг източник пощенски пратки под 2 кг не се облагат с данък напред митниците не могат да притесняват безплатни мостри. Теоретично искал да получи тонове химикали, отменил всички обезщетения никога не е използвал цял живот, защото имам диагноза. Нов в чужбина, Индия евтини, но мисля, че кол център и не изпращане на плячка първо. Изглежда законно, трябва да използвам десет места, за да получа нерегламентирано.
 
Top