• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Amphetamine Methamphetamine бизнес предложение

hoodnigga4rent

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 28, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Здравейте, аз съм член на да кажем група хора, които обичат да правят пари или ако си лил уличен разбирач, тогава аз съм народът и ако имате чист ДЕКСТРОМЕТАМФЕТАМИН, тогава имате това, което искам аз, а аз на свой ред имам някои неща, които искате, може би дори се нуждаете от тях на свой ред аз се разхождам из мрака още от времето на пътя на коприната и никога не съм купувал нищо рядко имам достатъчно свободни лични пари, а ако имах, не исках да взема да рискувам да ги пропилея за надежди и мечти, но единственото, от което се нуждая, е някой да ми докаже, че има чист д мет и добри запаси от него, за да мога да ви дам град, пълен с клиенти, които нямат представа какво е тъмната мрежа, ако имат, не знаят как да я използват или по разбираеми причини стоят настрана, или нямат време или пари да инвестират в това да разберат кое какво е. Като член на група мога основно да ви дам група от 9 души, които ще се погрижат за всички ботуши на земята глупости и никога няма да бъдете засегнати от тях или да трябва да знаете името им дори ще се занимавате с един човек, който може да не е винаги един и същ човек гадостите се случват също не са ваш проблем BTW, но целите и идеите им винаги са едни и същи просто ми трябва достатъчно глупости, които съм взел от тъмната мрежа, за да им представя подобно предложение и никога няма да имате нужда от друго клиентът никога не се изчерпва адреси всеки отива мошеник ще има някой да отговори на и никъде да се скрие, ако го направи не е нечувано малко, че никога няма да ви засегне всеки, който се интересува моля dm ме правех това един по един, но хората глупости и това отнемаше твърде много време просто DM си много много малка инвестиция idk грам или 2, ако е необходимо в нещо, което може да бъде вашият пенсионен план просто казвам
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Удари ме, ако все още си наоколо и реално
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Това е едно от любимите ми лекарства
 
Top