Question BMK CAS 718-08-01 преобразуване в P2P????

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Някой опитвал ли е тази нова сол на БМК и какъв път за преобразуване в P2P е използвал? По принцип сега е навсякъде, всяка нова реклама на бмк, която виждам, използва този CAS.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Никой не е отговорил, така че ще подхвана поста ви с това. Как го правите? Вероятно бих могъл да го разбера за един ден, но един химик би го погледнал и би разбрал веднага. Трябва да изгубите 2 въглерода, 2 оксигена, да замените 2 двойни връзки и да замените О с амин.
RTxzW0u3eG
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63

CAS 718-08-01

ЕТИЛОВ ЕСТЕР НА 3-ОКСО-4-ФЕНИЛ-БУТИРОВАТА КИСЕЛИНА

Сапунифицирайте с основа и след това декарбоксилирайте киселината? Изглежда, че се препоръчва идентичен процес със стария ПМК.

На вашата снимка показвате магическо превръщане на БМК в амфетамин, което не съществува. Първо правите ПММК и след това амина. Най-малко две стъпки.
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Да, не съм химик, но виждам, че не можеш да стигнеш дотам с 1 стъпка със сигурност, това би било адски сложна верижна реакция. Ей, вижте обаче какво се случи, публикувах някакви чертежи и покрай тях дойдохте вие и забихте няколко парчета от пъзела. Говоря от името на много от нас, когато казвам, че оценяваме вашите коментари и прозрения 😘
 

Ihml

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Mar 3, 2024
Messages
9
Reaction score
10
Points
3
BMK (бензил метил кетон) е същото съединение като P2P (1-фенил-2-пропанон), само че с различни наименования.

Освен това P2P -> формилово производно -> амин, а не директно амин.
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Шегувате се, нали?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Това е безцветно до светложълто масло. Ако това, което сте получили, е твърдо вещество, то не е оригиналното съединение. Възможно е то вече да е сапунизирано. Сложете малко във вода и проверете ph. Ако е синьо на лакмусова хартия, значи е точно това и можете да го хвърлите в много студена вода и директно да добавите киселина (всякаква минерална киселина, фосфорна, HCl...) до ph = 1 и след това бавно да загреете, докато се появят мехурчета (отделяне на CO2, декарбоксилиране) и да задържите тази температура, докато няма повече мехурчета, готово. Разбърквайте, разбърквайте, разбърквайте. Важно.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Така че, момчета, вие мислите, че това може да образува сол с нао като глицидати и след това да се хидролизира с киселина, мисля, че директното хидролизиране ще работи ? Чакам да получа проба от този продукт, ще тествам възможно най-скоро
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Забавното е, че нито тук, нито при производните на глицидната киселина става дума за хидролиза. Имаме сапонификация, която представлява деестерификация на киселина, която в процеса се покрива със своята сол, и да, вие, гений, киселините образуват соли с основи, така и бутуровата киселина ще образува такава с натрий! Имаме декърбоксилиране, което означава разрушаване на органичната киселина, а при глицидатите се наблюдава пренареждане на епоксид. Но абсолютно никъде няма хидролиза.
Но тези неща вече са незаконни в Китай и скоро няма да ги има.
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,813
Points
113
Deals
1
Това вещество не е забранено CAS 718-08-01
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Да, не използвах истинската дума, защото процедурата, както сте я описали, е толкова глупава и проста xd, а 718 е нова и имам различна информация, сигурни ли сте, че трябва да се реагира с Naoh преди декарбоксилирането ?
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Той не е забранен в Китай, той е навсякъде, а този другият CAS 10250-27-8 и двата са вече навсякъде.
 

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Ще поръчам кг и ще го актуализирам тези дни.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
Да, не съм химик, но виждам, че не можеш да стигнеш дотам с 1 стъпка със сигурност, това би било адски сложна верижна реакция. Ей, вижте обаче какво се случи, публикувах някакви чертежи и покрай тях дойдохте вие и забихте няколко парчета от пъзела. Говоря от името на много от нас, когато казвам, че оценяваме вашите коментари и прозрения 😘 ( моето любовно писмо до @OrgUnikum)
 
Top