Question Най-доброто място за набавяне на кокаин в колумбия

coca75

Don't buy from me
New Member
Joined
May 8, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Здравейте

къде е най-доброто място в колумбия, където някой без връзки може да отиде и да получи може би няколко грама или няколкостотин грама чист кокаин на добра цена? (мисля по-малко от 10 долара за грам).
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Меделин без колебание е първият град и едва след това дрогата отива в богота,.
Кали е друго място за източник на информация, но времето е безумно
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Хлоридрат (перико) е 2евро, а база (базука) е по-малко от 1 евро, защото не се нуждае от повече трансформации за тях. Тревата също е феноменална, а туси е малко измама за цената, но както и да е...

*$*
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
ако имате нужда от контактуване, кажете ми е ДМ... говорите испански???
 
View previous replies…

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Трябва да внасям паста на основата на кока (pasta base de coca) от Колумбия в Испания, нуждая се от директен контакт с някой фермер от Нариньо, Каука, Путумайо, Какета или Хуила.
Също така ми е необходим някой в Колумбия, който да скрие добре кокаиновата паста (pasta base de coca), за да не бъде конфискувана от колумбийските и испанските митници.
Нуждая се и от гаранция, че стоката ще стигне до ръцете ми, няма да платя предварително, без преди това да съм се уверил, че това е легитимен продавач чрез различни лични методи.
gracias amigo!!
 
View previous replies…

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
приятел, за да преминете имиграционен контрол, който струва и много пари, и трябва да отговаряте на изискванията, които изисква човекът, който ви помага, останалото е почти невъзможно знам много неща и мога да обясня подробно за темата вътрешно
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Искам да внеса стоката по море с контейнер или малки количества по въздух с международна транспортна компания, като например DHL.
Не бих рискувал свободата си за каквато и да е сума пари, транспортирайки стоката с куфар със самолет, тъй като процентите за преминаване на контрола без арест са ниски.
Благодаря ви!!!
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Трябва да видите предупреждение за летище Колумбия 🍺🤦😉
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
You are don't estimat what you're talking about because shiping from Colombia need for every shipment a paper for the narcos aeroport with a fingerprint and all informations like e mail ?.?..? but you can give 5$ to someone to put a fingerprint in the documentation
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
също така, ако е DHL, е необходим подпис, за да се получи пратката... Ако не е там, колумбийската поща, но може да отнеме 3 седмици и да не сте сигурни, че ще получите нещо !!! ахахах имате ли миларни торбички за кучетата?
 
Last edited:

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Ако човекът има икономически капацитет, ако може да му се помогне, някакви въпроси, които иска да знае, с удоволствие ще му обясня вътрешно с конкретни и добре описани въпроси за това, което иска, и ще го насоча много повече.
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Всичко, което искам
*$*
 
  • Like
Reactions: auc

Joel214

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 13, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Може ли някой да ми каже как мога да добавя обем към кокаин хлоридат, за да направя крек?
 

Latin King

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
в повечето латиноамерикански страни можеш да си набавиш високо качество на ниска цена. в повечето случаи е по-лесно да намериш добър кокаин, отколкото добра трева. тревата от нидерландия и сащ и хашишът от мароко са по-скъпи от кокаина lol
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
това е, защото не знам откъде си и кой u r, но ако тревата в Колумбия чист тъп е по-слаба Im a punk ass junk !!!!! la cripa is natural not chemical weed bro' ... im from France so I know big guyz goes to Colombia to have their seeds and win the Cannabis Cup! Marroco е нас , NL понякога малко но нашия хаш е хубав но тъпата на Колумбия е невероятно богата!
*$*
 
Last edited:

Latin King

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
Хората, които живеят в големи градове, няма да пушат местно, но искат първокласен кали куш , лимонов хейз, хиджа хаш и т.н.
 

coca75

Don't buy from me
New Member
Joined
May 8, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
В момента нямам нужда от нищо повече от малки количества, така че кои конкретни райони на меделин според вас биха били добри за закупуване на висококачествен кокс?

как е най-добре да се снабдя с него?
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Здравейте, аз съм от Кали. Мога да обясня много добре и подробно това, което искате да знаете.

Ако обобщя това, което питате, няма да можете да го изнесете в чужбина и който ви каже, че може, ще ви открадне, толкова е просто.

Ако отидете да посетите даден град, трябва да попитате къде точно можете да си купите, без да рискувате да бъдете ограбен
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Кой град ще посетите, за да можем да ви насочим много добре и колко да платите. никъде няма да получите високо качество всичко е нарязано, но все пак е с добро качество можете да поискате: перико или тиса
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Имам семейство в Меделин, което може да достави 50 грама за 70 евро...
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
в кали със 70 евро получавате приблизително 80 гр.
 

Researcherr

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Колумбийците правят ли първо окисление на фребазата?
Или просто преминават от кокаиновата база директно към hcl?
Или първо използват калиев перманганат, за да окислят?

@auc @chicaloca
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
те използват пергамент и го произвеждат сами
 
Top