Най-добрите храни за похапване?

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
Лично аз обичам суши, когато имам апетит. също така току-що опитах сакура мочи, докато бях на наркотици, и беше безупречно, това ме вдъхнови да направя тази тема lol
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Едва ли имаш апетитни хапки, но сушито е добро
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Ах, трябва да не се съглася, че харесвам шоколад Хаген дас или от края на 30-те до началото на 40-те години напълно обезкосмена путка, четвърта би била талашитени бисквити с шоколад, а пета - немска шоколадова торта. Пълномасленото мляко е абсолютна необходимост с последните 2 и метамфетамин и тумба Бушмилс с номер две и истинска бита сметана с номер 1 и потенциално също номер 2.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
всички тези неща вървят трудно, с изключение на яденето на метамфетамин. повръщам всеки път, когато опитам lol
 
  • Like
Reactions: vis

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Feb 6, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
Препоръчвам ви зеле, на шега, ако не обичате зеленчуци, идик, но зеленчуците могат лесно да запълнят празния ви стомах, казвам ви от емпирични доказателства, не е и научно.
 

Nihahaha

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Feb 6, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
В зависимост от наркотиците, които употребявате, това също оказва влияние, аз съм повече по въпроса за канабиса.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
Тревата е единственият наркотик, който ме кара да огладнявам ^^;

не мога да ям на нищо друго, освен може би на алкохол, но не обичам да пия. обикновено просто плача всеки път, когато се напуша...
 
  • Wow
Reactions: vis

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
За първи път виждам някой друг да казва пълномаслено мляко. Големи похвали! Кълна се в него - течна храна! И тази животинска мазнина, толкова е полезна за вас! Аз съм най-изтощеният човек, който върви по улицата, но в хартиената си торбичка имам четвърт кана пълномаслено мляко, от което отпивам. Обикновено мляко за ден 1 и 2, ако изобщо има нещо. След това се развива някакъв апетит, трудно е да се каже. Отровата е в дозата, стига да не стискам зъби, дотогава мога да ям почти всичко. Понякога е време за работа и осъзнаваш, че не си спал от работа в петък. Бъдете подготвени. Млякото и педиалитът ще спасят задника ти! Понякога един Redbull и пакет Skittles са закуската на шампионите.

На трева, по дяволите, всичко е много годно за ядене на трева, обикновено тогава се появява глад за сладко или желание за нещо (солено, пикантно, фъстъчено масло и т.н.)... Мога да напиша книга, но ако трябва да избера, пилешкото терияки с пухкав бял ориз или ориз с боб със задължителния "специален сос" ;] ... ... Няколко калифорнийски рулца винаги са добри. Храна за закуска много късно вечерта/рано сутринта, обикновено след пиене, може би след добро пътуване, кой знае... Обичам пържени картофи, палачинки, бекон, омлет, всичко. Студена плодова салата с мед или смути от горски плодове и накрая OJ за храносмилане и е време за добра дрямка - много рядко обаче пия алкохол. Пиенето е гадно... но си има време и място. Обикновено трябва да избера фазата на злоупотреба - алкохол или опиати, за мен обикновено второто. Това обаче е съвсем друга кутия с червеи.

Проповядвам предимно вегетарианство, но рядко го практикувам. Напълно натурални плодове и зеленчуци, или иначе казано всичко непреработено, с други думи, да се доближава до естествената форма, както когато е било събрано. Яйца, риба, боб, ядки/бобови растения и т.н. Избягвайте рибата от фермите. Казах ли пълномаслено мляко? Извара и кисело мляко. Опитайте се да избягвате червеното и свинското месо, когато е възможно. Никога обаче не мога да откажа добър чийзбургер... Пилешкото и пуешкото месо не са твърде вредни за вас, но се опитвайте да ги ядете пестеливо и на консервативни порции. От около месец живея само с препечен хляб, но се опитвам да не ям никакви зърнени храни, защото всичко е преработено или всъщност е празни калории с вредни добавки. Овесената каша е може би единственото изключение. Изключете маслото, захарта и сметаната, добавете зехтин, мед, оцет и всички чесън, пипер и билки, които искате, и сте златни поници. Очевидно това не е имало за цел да бъде тема или пост за здравни глупости, но това са моите мъдри думи. Опитайте се да се грижите за себе си. Невинаги искаш или трябва да го правиш, но понякога се налага и трябва да изминеш разстоянието. Добре е да знаете как. Не метамфетаминът те унищожава толкова бързо, а липсата на сън и грижи. Фестър изглежда някак стар за възрастта си, но се справи добре, като се има предвид. Мий си зъбите винаги, когато е възможно - още по-добре дръж комплект със себе си в колата или каквото и да било друго. Мога да продължа, но ще го запазя за друг пост.

Една от любимите ми поговорки гласи: "Гладът е най-добрата подправка".
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
Толкова вярно. отговорът ти е супер изчерпателен!!! Бих направила по-добър отговор, но съм печена, докато пиша това ^^;

и си прав, наистина искам нещо сладко T_T
 
  • Like
Reactions: vis

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
46
Points
18
S
😂😂🤣Суши ,добър джойнт и The Doors, които свирят по радиото,
О, Боже мой,... да, чувствам те
 
Top