Question Най-добри държави за производство/продажба на химикали за научни изследвания?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Просто се чудя в кои държави човек би могъл да открие рс лаборатория, която да обслужва американския и европейския пазар.

Струва ми се, че някоя от страните от Източна Европа би била подходяща, например Полша. Холандия или Белгия може би са добър избор. В противен случай Китай е добър, а може би и друга азиатска страна?
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Полша
 

DontGetUp

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 27, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Обичам полша Обичам да карам с колата си
 

taricshop

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Успех с обвинение от 3 до 20 години за производство дори на малко количество като 20-30 грама.
Полша имат най-високата наказуемост за наркотици в цяла европа глупак.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Въпросът вероятно е бил за това къде най-много химикали могат да се получат лесно, а не къде санкциите са най-ниски, и какво означава "глупак"? Следващият път бъдете малко по-умни с тъпия си отговор и помислете с вероятно микроскопичния си мозък, който имате в главата си, @CryoThio вероятно е попитал къде производството е най-лесно, а аз му дадох моята мисъл. Не в един момент той спомена за наказания. Следващият път отговаряй учтиво и ще имаш по-добри резултати в жалкия си живот, както виждам от грубия ти отговор. "Глупак"
 

taricshop

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Полша е в европейския съюз, така че няма нищо общо с него, можете да поръчвате без ограничение.
във вашата стратегия на ума китай би трябвало да е по-лесна страна за производство на каквито и да е лекарства/рс, но повечето от тях са незаконни там със смъртно наказание.
 
Top