Question a-PVP цена

Interpol

Buying through escrow
New seller
Language
🇩🇪
Joined
Oct 1, 2024
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Здравейте, ще синтезирам за първи път a-PVP и ще започна да го продавам тук, каква е цената за 1 г?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Бих ви дал 100 долара, за да го пробвате, но 50 долара вероятно са на дребно. Това е само моето властно американско мнение. Тук е известно като лекарството за изяждане на зомбита
 

Interpol

Buying through escrow
New seller
Language
🇩🇪
Joined
Oct 1, 2024
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Добре, бих ви дал безплатна проба, но аз изпращам от Германия, не знам дали ще се приземи.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Би могло да се направи така, че да се приземи с подходящата хитрост, Германия не е от проблемните ни страни, но доставката е безумна ( за да ви изпратя нещо, започва от 20 долара за най-малката пратка. Оценявам офертата, бих могъл да ви покажа портфейла си и че плащам за мостри, които ми се предлагат безплатно, защото подкрепям нашите продавачи, а безплатната мостра не е безплатна за продавача. Имам още 2 безплатни мостри от Европа, които не съм използвал. Оставете бедните деца да получат пробите. Знаете ли, че аз самият раздавам безплатни мостри! Понастоящем ми кажете какво искате и аз ще го намеря. HEISENBURG всъщност плаща сметката и раздава мостри, аз съм само агент за това в САЩ. Ако можехме да накараме Джуди Луи Кой( не е истинско име) да докара този палет с веларафенон до склада си в щата, щях да купя цялото нещо. Веларианът (растението) е инвазивен вид тук, така че бих могъл да започна оттам и след 15 кратки синтеза да гравирам пътя си.
 

Interpol

Buying through escrow
New seller
Language
🇩🇪
Joined
Oct 1, 2024
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Thank u for ur offer, i really appreci it, i will message u privat and tell u my progress. :)
 
Top