Амфетамин към Hcl

mental

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 4, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Има ли някакво ръководство как да направя превод на (A-Oil)n-форма амфетамин към амфетамин hcl? Благодаря ви
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Здравейте. искате да получите точно амфетамин HCl или METHamphetamine HCl?
 
Last edited by a moderator:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Да, крайният продукт ще бъде амфетамин сулфат, а не HCl.
Бихте обработили формаламфетамина, като добавите HCl, за да получите амфетамин. След това го базифицирайте, рекристализирайте и дестилирайте с водна пара свободната основа. След това добавете сярна киселина и воала: амфетамин сулфат.
 

mental

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 4, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Добре, мислех, че това е същото или като при кокаина, че крайният продукт е hcl. Не съм химик, така че се надявам да ми простите. Възможно ли е да науча тази процедура, ако ми се даде ръководство стъпка по стъпка и първо да я направя внимателно в малък мащаб? Някой, който е готов да сподели или продаде тези знания? А и имах предвид амфетамин, а не метамфетамин.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,048
Points
93
Амфетаминовата сол на HCl е много нестабилна (хидрофобна). Солите на HCl за метамфетамин, кокаин и много други вещества са стабилна форма.
 
Last edited by a moderator:

mental

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 4, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Добре, така че нека да попитам по правилния начин. Някой има ли ръководство или може ли да направи такова как да превърна а-маслото в амфетамин сулфат? Благодаря
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,048
Points
93
Масло (амфетаминова база) или n-формиламфетамин?
 

mental

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 4, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
хехе да, отново моя грешка. Това е за база.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
417
Points
63
Добавяте 70-90% сярна киселина на капки, докато основата стане неутрална. Амфетаминовият сулфат ще се утаи и може да се филтрира.

Видеоклип на процеса ще намерите тук: https://chemforum.info/index.php?threads/synthesis-of-amphetamine-from-p2np-via-al-hg-video.196/. Просто следвайте последните стъпки. Проверете рН с индикаторна хартия и филтрирайте, когато е неутрално.
 

mental

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 4, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Благодаря ви. Също така сега се чувствам неудобно, че не съм го открила сама.
 

Dis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2022
Messages
2
Reaction score
4
Points
3
Здравейте на всички,
правилно ли съм разбрал товаһттр://....
Може ли да се използва сярна киселина с чистота само 15%, за да се направи амфетаминов сулфат от A-Oil (амфетаминова база)?
Ами солна киселина с чистота 30-33% техн. 250ml?? Какво се получава в резултат на използването на солна киселина, ако изобщо е възможно? амфетамин хлороводород....
А какво ще кажете за 39% чиста фосфорна киселина? Това вероятно е амфетаминов фосфат?
Или пък съм се объркал напълно и винаги се нуждаете от киселини с най-висока чистота, т.е. 96-99%.
Какво друго ви е необходимо, за да произведете амфетамин от A-Oil? От чутото чух, че се нуждаете и от чист метанол, вярно ли е това?
Имам добър източник за чист метанол, може би повечето от вас вече го знаят, "Tankpatronen" / "горивни касети"....
В Германия не можете да си купите тези химикали в такава висока чистота... Или имате връзки с правилните хора....
Има ли някъде във форума Инструкции за това как да се направи процесът стъпка по стъпка или някой може ли да ми изпрати линк към него например?
Знам, че А-масло + сярна киселина = амфетаминов сулфат.
Но не знам как протича целият процес, не може да е така, че да ти трябват само две неща, A-Oil и сярна киселина.....
Би било чудесно, ако някой може да ме просвети!
Защото в момента имам малко A-Oil, но не знам какво да правя с него :)
с уважение
Dis

Добре, на някои въпроси е отговорено, видях видеото, в което той прави амфетаминова свободна основа, след това смесва ацетон със сярна киселина и изсипва това в свободната основа капка по капка, докато се утаи и рН е правилно.
Означава ли това, че ми трябват само сярна киселина и ацетон, за да направя амфетаминов сулфат от A-Oil?
Но как е с чистотата на съставките, които споменах по-горе, може ли някой да ми отговори на тези въпроси, просто от любопитствоһттр://....
 
Last edited:

Xiaoyan

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2021
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
А какво е маслото?

Амфетаминът масло ли е?

Имало ли е друго име?

Същите ли са тези продукти?
А-масло | BMK oil | Phenylacetone | PMK oil | MDP2P oil | P2P oil
 
Last edited:

DEA:)

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2022
Messages
19
Reaction score
3
Points
3
https://pharmastores.co/product/amphetamine-oil/#reviews (някой знае дали този магазин е легитимен?)

Момчета, вие говорите ли за тези неща? Това нерегламентирано ли е в ЕС? Това е интересно. Трябва да проуча това. Благодаря за вдъхновението :)
 

DEA:)

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2022
Messages
19
Reaction score
3
Points
3

Име на аналита N-формиламфетамин
CAS номер 22148-75-0
Молекулна формула C10 H13 N O
Молекулно тегло 163,20
Точна маса 163,2163
IUPAC N-(1-фенилпропан-2-ил)формамид

https:// en.m.wikipedia.org/wiki/Formetorex

Мисля, че това е той, нали? Какво ще кажете за собствената му активност? Отивам да проуча.
 

drpepperz2!

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 27, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
За да отговоря на въпроса, той е доста лесен, hcl не е толкова хидроскопичен, колкото се предполага, a-маслото се различава по качество, така че точна формула не мога да дам.

Ако е възможно, можете да получите максимум 37% разтвор на hcl, за предпочитане в метанол. Във вода може да се използва, но е много по-трудно.

Така че, ако 37% hcl в метанол е достъпен, знаете колко мутирала база има вашето масло. Можете да разредите Hcl с още метанол, като изчислите малко превишение на hcl, за рН от ~6,7.

Добавете го на капки, като имате малка вихрушка, след като добавите метанол+hcl, по принцип, ако е необходимо, добавяте още метанол и продължавате да разбърквате известно време.

Продуктът не е червен. Изсушаване. Измерете ph на сухия прах, като го добавите към 20 ml дестилирана вода, ако това pH е по-ниско от 7, все пак можете да го коригирате, като добавите метанол и масло или като добавите метанол±hcl, докато не получите вашия amf-hcl с правилно pH.

Ако е направен с регулаторен разтвор на HCL-H20, винаги използвайте най-високия % HCL, който е по-лесно да се намери, използвайте около 1,5 пъти повече метанол от обема на маслото, добавяйте по капки HCL, поради съдържанието на вода, ще видите, че утайката вероятно ще изчезне, преди да достигне дъното. Нарастващата температура. ще го направи още по-водно султубилен. Продължавайте, докато се достигне желаното ph.

Така че няма да имате хубава паста, а ще трябва да изкипите бавно водата или да добавите около 60 % от обема в метанол, 48 часа във фризера, за да се утаи вашият А++ amf-HcL, да отстраните ликьора и да го оставите да изсъхне, можете да проверите дали ph на ликьора все още е в нормите и да изкипите останалия ликьор, за да имате останалия amf hcl.
 
Last edited:

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,048
Points
93
Можете ли да закупите това вещество?
 

MagikalFlashTrax

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 24, 2021
Messages
10
Reaction score
8
Points
3
Сигурни ли сте, че 70% H2SO4 или HCl все пак ще бъдат достатъчно чисти за оптимални условия? защото, да, мислех си, че H2O убива молекулата на Amph и например промивката с ацетон трябва да се прави с чист сух ацетон!
... Просто сега все още съм объркан тук, скъпи мой*$*
 
Last edited:
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
301
Points
63
Възможно е да се използват водни разтвори на киселини за получаване на амфетаминови соли
Трябва да се разбере, че наличната там вода ще попречи на утаяването на продукта
За свързване на излишната вода се използва сух ацетон и продуктът ще се утаи
По-добре е да се използват силно концентрирани киселини
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Мисля, че можем да го купим PM.
 
Top