1,4-бутандиол (BDO) - как да се превърне в GHB?

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2022
Messages
29
Reaction score
8
Points
3
Имам чист 1,4-бутандиол (BDO), той е замразен при температура 20,1c, така че знам, че е чисто вещество.

Когато разтопя BDO и взема 1ml или 2ml, няма ефект! Смятах, че се променя в GHB в тялото, когато се усвоява... но няма никакво въздействие.

Трябва ли да добавя или да направя нещо с BDO, за да се превърне в GHB в тялото и да има същите ефекти като GHB или GBL....

Какво пропускам, моля, помогнете??
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
32
Points
18
Колко тежите? Някои хора просто се нуждаят от повече, аз лично приемам 1,8 ml и това е сладкото място за мен. Вашето тяло превръща BDO в GBL и знаете ли, че можете да използвате лентата за търсене, за да търсите синтез на BDO в GBL.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
БДО ще унищожи нервната ви система, ако го използвате като бдо директно. То ще го направи и доста бързо. Трябва да го преобразувате в GBL и след това в ghb. Ако използвате за GBL, това е далеч по-слабо, че от. Например, ако употребата ви на GBL е доза от 1 ml, бдо ще бъде по-близо до 2,5 ml.
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Как BDO унищожава нервната система при директна употреба?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
След като бъде погълнат, BDO бързо се превръща от чернодробния ензим алкохолдехидрогеназа в GHB. GHB действа върху GABA_B рецепторите в мозъка, които са инхибиторни рецептори, което води до потискане на невронната активност.

Повтарящото се излагане на високи нива на GHB може да доведе до увреждане на невроните поради постоянното потискане на невронната активност и потенциална възбуждаща токсичност, когато нивата на GHB спаднат и системата се възстанови. Освен това свръхстимулирането на GABA_B рецепторите и съответното потискане на освобождаването на невротрансмитери може да доведе до клетъчна смърт в чувствителните области на мозъка.

БДО може да предизвика дълбока депресия на централната нервна система, което води до симптоми като сънливост, замаяност, объркване, а при по-високи дози - до респираторна депресия, загуба на съзнание и дори кома. Това се дължи на инхибирането на невротрансмисията в критични области на мозъка, отговорни за възбудата и автономната функция.

Хроничната употреба на БДО може да доведе до трайни нарушения на паметта и когнитивните функции. Това се дължи на въздействието на БХБ върху хипокампуса - мозъчна област, която е от решаващо значение за формирането на паметта и когнитивната обработка.

Ако за кратко време
 

dvswhitehat

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 12, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Използвам BDO изключително, ежедневно от около 3 години насам. Абстиненцията не е незначителна, но установих, че е далеч по-лесно да се преодолее в сравнение с GHB. Бързо се метаболизира в GHB от чернодробните ензими - и ето го най-голямото предупреждение, освен ТОЧНОТО ДОЗИРАНЕ. НЕ ПИЙТЕ АЛКОХОЛ преди или известно време след приема на BDO. Методът на действие е използване на чернодробните ензими за дехидрогеназа на съединението - ако тялото ви вече използва достатъчно чернодробни ензими, това превръщане в GHB не се случва и току-що сте внесли отрова, която няма да може да се метаболизира - очаквайте лошо време и болести. Той ще започне да замръзва под 68 градуса и ще държи този студ като студена опаковка. Не е със супер приятен вкус, а базовата доза за човек без толерантност е около 2,5 мл. Не предозирайте под 2 часа и използвайте половината от последната доза. Границата между безсъзнанието и доброто усещане е едва 0,5 до 1ml над това, което бихте искали да приемете. С доста солиден толеранс от години употреба, надхвърлянето на 3,5 ml в доза е изключително вероятно да ме накара да се държа като глупак, а приятелката ми не може да вземе никога 2,5 ml, без да се отклони към редовно изпадане в безсъзнание.

Съществуват методи, използващи хибридни метални катализатори при 200-240 градуса с 97-99 процента на превръщане в GBL. Проверете за патенти.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Благодаря ви, че споделихте своя опит. Имам професионален интерес - имали ли сте синдром на отнемане след такъв период на употреба? Ако да, колко бързо се е появил и как се проявява? Ако е по-удобно, можете да отговорите в лични съобщения.
 

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
27
Points
18
Опитвал съм 1,4 бдо, дори в дози, които би трябвало да ме убият, но не изпитах нищо, напълно трезвен. Може би употребата на SSRI има нещо общо с това
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Вероятно е вашата неврохимия да има особености. Към това се прибавя и приемът на психоактивни вещества, които променят и без това променената система. Ще се получи ситуация, в която средните дози няма да са уместни.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Нямам никъде познанията, които повечето от тези момчета имат, и не знам защо, но GBL, който е това, в което превръщате bdo преди ghb, по същество се унищожава за тази конкретна употреба дори от самотна капка вода. като пример вземете джигер и сложете в него шот gbl сложете няколко капки вода и ще изглежда така, сякаш има нещо живо в джигера почти, но ще се побърка за няколко секунди, след което ще имате това, което нарекохме плосък gbl не можете да направите нищо с него мрази водата.
 
Top