• Forumun Türkçe bölümüne hoş geldiniz, kişilerinizi (Jabber, Telegram, Signal, vb.) göndermenin kalıcı bir yasakla sonuçlanacağını unutmayın! Emanet hesabı kullanmadan bir şey almaya veya satmaya karar verirseniz ve para kaybederseniz, size yardımcı olamayacağız.

Cannabinoids Продукти за използване с JWH-018 в него

K0D3IN

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Jul 27, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
1
Здравейте, приятели, днес ще ви разкажа за няколко продукта за употреба, в които има jwh-018

1. хербицид за цъфтящи растения с марка "Bomba" 40% (вече не се предлага)
2. лекарство за охлюви Taldex Extra 12
3. Препарат за отстраняване на ръжда Aerotech 9
4. Препарат за почистване на колела на Klein's 7%

Тези съотношения показват процентното съдържание на jwh-018 в него, от вас зависи дали да използвате тези продукти, но аз лично не препоръчвам да ги използвате, всички те съдържат високи количества токсични вещества. Тази тема е само с информационна цел. Добър ден на всички вас
 

Kingsly

Don't buy from me
New Member
Language
🇹🇷
Joined
Aug 6, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Възможно ли е тези продукти да бъдат разделени?
 

K0D3IN

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Jul 27, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
1
За съжаление, това може да бъде направено, защото става въпрос за много сложно хомогенно съединение, но мисля, че то е достатъчно сложно, за да предизвика дори професионални химици.
 

KjaerTR

Don't buy from me
New Member
Language
🇹🇷
Joined
Oct 13, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Тъй като тези продукти не съдържат индол, те в крайна сметка не са jwh или други канабиоиди. Подобни ефекти могат да се наблюдават, тъй като токсичността, която съдържа, ви трови (малките количества никога не показват силни ефекти). Освен това, ако съдържаше jwh, кристалното разлагане би могло значително да отдели количеството токсичност. За съжаление няма да получите желаните ефекти, дори и да опитате.
 
Top